Nezaradené

Kam Nás kolesa povedú!

Pár klikov na myš a predajný alebo ak chcete párty stánok je u nás v obchode. Balíme veci do nášho SUBIKA a vyrážame za vami! Nedeľa je za nami a s ňou aj Východ Road Liga. Ďakujme za skvelú účasť a všetkým ktorý prispeli k utvoreniu vynikajúcej atmosféry ktorá tam panovala. Obzvlášť chceme poďakovať všetkým dobrovoľníkom ktorý sa postarali o hladký priebeh celej akcie.

By Lubo, ago
Nezaradené

Bike škola pre začiatočníkov

Kurz pre začiatočníkov ,,Jazdi bezpečnejšie” je určený pre všetkých, ktorí milujú bicyklovanie, ale zatiaľ sa neodvážili vyraziť do surového terénu a strmých zjazdov. Počas dvoch dní si biker užije parádnu zábavu pod vedením profesionálnych bike inštruktorov. Naučí sa bezpečne ovládať svoj bicykel na rôznorodom teréne, zlepší svoju stabilitu na bicykli a zdolávanie prekážok v teréne mu pôjde ako po masle. Bike škola sa koná v Starej Ľubovni v malej skupinke 4-8 bike nadšencov. Program je rozdelený do dvoch dní a Read more…

By Lubo, ago
Nezaradené

Jazda Hrou

Bicykel nie je len nástroj na presun z bodu A do bodu B. Bicykel nám napomáha k osobnému rastu už či telesnému alebo duševnému. Vyžite naše šlužby už či nákupom nového športového vybavenia alebo dobrou reklamou. Vytvorme podmienky pre lepšiu budúcnosť! 🙂

By Lubo, ago
Nezaradené

Bike škola

  Kopec hore, kopec dole, Tatry v diaľke na obzore. Pevne stáť, priamo hľaď, jazde svoju myseľ odovzdať. Pri tele? NIE! Úsmev na tvary, pot na tele. Beton za stromy, moje sebavedomie už nič nezlomí. Prekážky? Neuhýbam! V sprievode lektorov, jazdu si užívam. Závodné či pre seba, s Tybike to nie je žiadna veda.          

By Lubo, ago
Detské krúžky

ForFun

ForFun Naším poslaním nie je len  napredovať a posúvať hranice seba rozvoja na dvoch kolesách, predovšetkým sa skvelo zabaviť. (Šport rovná sa zábava)

By Lubo, ago