Suspension Servis

FOX / ROCK SHOX / DVO / OHLINS / MARZOCCHI / CANNONDALE LEFTY – DYAD / SPECIALIZED BRAIN / KIND SHOCK / CANE CREEK 

SERVIS VIDLÍC

SERVIS TLMIČOV

SERVIS SEDLOVKY

S priemernou prácou sa neuspokojíme. Servis každého komponentu berieme vážne a snažíme sa servis robiť na 110% aby aj váš tlmič, vidlica bola lepšia ako z továrne. Keď si dáte odpruženie opraviť v Tybike, môžete byť pokojní. Pretože viete že váš produkt je v dobrých rukách. 

Každým servisom vytvárame lepší vzťah medzi riderom a bicyklom.

Servis vidlíc

Servis tlmiča

Servis teleskopickej sedlovky

S priemernou prácou sa neuspokojíme. Servis každého komponentu berieme vážne a snažíme sa servis robiť na 110% aby aj váš tlmič, vidlica bola lepšia ako z továrne. Keď si dáte odpruženie opraviť v Tybike, môžete byť pokojní, pretože viete že váš produkt je v dobrých rukách. 

Každým servisom vytvárame lepší vzťah medzi riderom a bicyklom.

SERVIS TLMIČA

*Cena tesnení – servis kitu sa odvíja od výrobcu a modelovej špecifikácie. Ceny full servis kitu pre zadne tlmiče sa pohybujú v rozmedzí 24-50EUR. Niektoré exotické značky a typy tlmičov akými sú Specialized Brain, Cannondale Fox Dyad a iné sú nacenovane individuálne. Všetky súpravy tesnení pre najbežnejšie tlmiče máme skladom. 

SERVIS SEDLOVKY

Služba POŠLI NÁM TO je určená zákazníkom ktorý nemajú TyBike – Centrum po ruke a aj napriek tomu by u nás radi servisovali svoje tlmiče, bicykle.

AKO NA TO?

  1. Pred zaslaním svojich tlmičov sa prosím ohláste na tel. čísle: 0949527516 alebo  E-mailom: info@tybike.sk. 
  2. Následne vyplníte krátky sprievodný SERVISNÝ LIST (tlačítko nižšie „SERVISNÝ FRMULÁR“) ktorý priradíme podľa vyplnených údajov k vašej doručenej zásielke v Tybike servise.
  3. Svoje tlmiče riadne zabaľte ideálne do bublinkovej fólie alebo mirelonu prípadne inej výplne proti poškodeniu a pevnej krabice.
  4. Odošlite zásielku prostredníctvom kuriera alebo pošty na adresu TyBike – Tybike – centrum, Stará Ľubovňa, Farbiarská 8, 064 01. 
  5. Po obdržaní zásielky vás bude kontaktovať náš mechanik aby vás informoval o priebehu servisu a odkonzultoval stav, potrebný servis.
  6. Celý servis vykonávame v čo najkratšom možnom čase vzhľadom na aktuálnu vyťaženosť a potrebný servis, úpravu.
  7. Vyservisované tlmiče posielame späť zákazníkovi DOBIERKOU prostredníctvom kuriera.
  8. Za prepravu kurierom si učtujeme 7€