Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Bicykle , Dámske bicykle s pevným rámom

  Kona 2021 Lana’I Green

  Lana’i  cenovo dostupný bicykle ktorý vám dáva slobodu preskúmať každý terén.  Jazdu na svojej novej Lanai si zamiluješ. Skvelo si rozumie s asfaltom v meste aj nespevneným podkladom na lesných cestách.  Model Lana’i je vybavený integrovanými radiacimi a brzdovými páčkami Shimano pre zjednodušene ovládanie. Teraz je k dispozícii v troch veľkostiach kolies: 26 „pre veľkosť XS, …

 • Bicykle , Dámske bicykle s pevným rámom

  Kona 2021 Lava Dome Red

  Lava Dome je ako Váš najlepší priateľ, no vo forme bicykla. S modernou geometriou, hydraulickými kotúčovými brzdami vedene rámom a s vylepšeným pohonom MicroShift Advent 1×9  je Lava Dome  presne to, čo čakáte od kanadskej Kony! Bestseller v tejto cenovej kategórii. Dostupnosť bicykla – od Mája 2021 s možnosťou rezervácie.

 • Bicykle , Dámske bicykle s pevným rámom

  Kona 2021 Lava Dome Green

  Lava Dome je ako Váš najlepší priateľ, no vo forme bicykla. S modernou geometriou, hydraulickými kotúčovými brzdami vedene rámom a s vylepšeným pohonom MicroShift Advent 1×9  je Lava Dome  presne to, čo čakáte od kanadskej Kony! Bestseller v tejto cenovej kategórii. Dostupnosť bicykla – Máj 2021s možnosťou rezervácie.

 • Bicykle , Dámske bicykle s pevným rámom

  Kona 2021 Honzo

  Ako ho vola my HONZÍK – bol navrhnutý pre cyklistu ktorý nerobí kompromisy. Jednoducho sa chce baviť! Jeho moderná a progresívna geometria Vám zaručí sebavedomie aj v rýchlych, technický zjazdoch. Veľké 29″ palcové kolesa s hlavovým uhlom 67° a predným zdvihom 120mm Vám zaručia dostatok komfortu aj pri prejazde drsného terénu. Bicykel je osadený na novom 1×11 DEORE rýchlostnom pohone …

 • Bicykle , Dámske bicykle s pevným rámom

  Kona 2021 Kahuna

  Aká je Kahuna?

  Moderná, zábavná, osadená ľahkou vzduchovou vidlicou RockShox, hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano a spoľahlivým pohonom Shimano 1×12.  Kohuna je obľúbený bicykel pre svoju univerzálnosť, jej ovládanie bude rovnako ľahké a zábavné na nespevnenóm povrchu ako aj asfalte. Dostupnosť bicykla – Máj 2021s možnosťou rezervácie.